Společnost Miker.cz s.r.o., nabízí možnost zařazení do společnosti na pozici „Samostatný regionální obchodník“.

POŽADUJEME:
• SŠ/ VOŠ/ VŠ – obchodního nebo technického zaměření
• znalost trhu s hutním materiálem, praxe v oblasti prodeje hutních materiálů alespoň 1 rok
• výborné komunikační a prezentační dovednosti, orientace na zákazníka, samostatnost a organizační schopnosti, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, flexibilitu, asertivní a reprezentativní vystupování, aktivní přístup, pečlivost a loajalita ke společnosti
• znalost práce na PC (MS Office) a práce v internetové síti – zkušenost s CRM a IS výhodou
• Řidičský průkaz: min. sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:
• tato pozice zahrnuje především komunikaci se zákazníky
• časté prezentace u nových či stávajících klientů
• vyhledávání nových obchodních příležitostí
• pravidelný report obchodnímu manažerovi
• návštěvy veletrhů a různých výstav zaměřené na průmysl

NABÍZÍME:
• úvodní zaškolení, seznámení se společností Miker.cz s.r.o., a následnou podporu
• motivační osobní ohodnocení s vazbou na dosažené výsledky společnosti
• vlastní organizace pracovního kalendáře
• využití Vašich stávajících jazykových znalostí – německého, polského, anglického nebo jiného jazyka
• kulturní, sportovní a vzdělávací akce pro zaměstnance
• mobilní telefon a notebook
• příjemný kolektiv spolupracovníků
• pět týdnů dovolené
• po roce pracovního poměru příspěvek na životní pojištění

Nástup možný dle dohody.