Společnost Miker.cz s.r.o., nabízí možnost zařazení do společnosti na pozici „Referent(ka) obchodu a marketingu“ pro obchodní kancelář ve Frýdku Místku.

POŽADUJEME:
• SŠ/ VOŠ
• komunikace v polské / anglickém jazyku slovem i písmem
• výborné komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost a organizační schopnosti, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, flexibilitu, asertivní a reprezentativní vystupování, aktivní přístup, pečlivost a loajalita ke společnosti
• znalost práce na PC (Back Office) a práce v internetové síti – zkušenost s CRM a IS výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:
• tato pozice zahrnuje především komunikaci s obchodními partnery
• základní administrativní práci na počítači
• evidence přijaté a odeslané pošty
• zpracování, evidence a vyhodnocení obchodní a marketingové dokumentace a korespondence v CRM systému k realizovaným zakázkám společnosti
• pravidelný report zakázek obchodnímu manažerovi
• návštěvy veletrhů a různých výstav zaměřené na průmysl

NABÍZÍME:
• úvodní zaškolení, seznámení se společností Miker.cz s.r.o., a následnou podporu
• motivační osobní ohodnocení s vazbou na dosažené výsledky společnosti
• využití jazykových znalostí – hlavně polského, německého a anglického jazyka
• kulturní, sportovní a vzdělávací akce pro zaměstnance
• příjemný kolektiv spolupracovníků
• pět týdnů dovolené
• po roce pracovního poměru příspěvek na životní pojištění.

Nástup možný od 1.9.2017.